Güvenli Alışveriş |   Yardım |   Hakkımızda |   İletişim

Ağda Makineleri Nasıl Temiz Tutulur?


Ağda uygulaması sırasında ısınmanın ve kartuşu baş aşağı, yüzeye dik kullanmanın etkisi ile kartuş başlığından gerektiğinden fazla akabilecek ağdanın, cihaza girmesini engellemek amacıyla, kartuş ağdayı, kartuş taşıyıcı bölüme yerleştirmeden önce, kartuş temizlik kartonlarını kartuşun altından takarak, cihazınızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

 Konserve sistemde uygulama sırasında spatula ile alırken ya da spatulayı konservenin kenarına bırakırken cihaza veya konservenin etrafına akabilecek ağdanın, cihaza girmesini engellemek amacıyla, konserve ağdayı, ısıtıcıya veya konserve ısıtıcı bölüme yerleştirmeden önce, konserve temizlik kartonlarını konservenin altından takarak, cihazınızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Tel tutucu ise konservenin ağız kısmına giydirilir, konservenin bir yerden bir yere taşınmasını sağlar. Ayrıca konserveyi karıştırdığımız spatulayı orta çubuğunun üzerine bırakılabilir veya spatulanın ağda fazlasını bu çubuğa sıyırabiliriz. Böylelikle konservemizin etrafı temiz kalacağı gibi uygulama daha pratik hale gelir.

Cihazlarımızın bakımını günlük olarak Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon'u ile yapabiliriz. Temiz ve yumuşak bir beze dökeceğiniz Clean Power Cihaz Temizleme Solüsyon'u ile ağda akan cihaz veya komple yüzeyi yumuşak hareketlerle temizleyebilirsiniz.  Oje ve Tırnak Bakım Grubu
Ağda Standı ve Yatağı
Kullanmış Olduğunuz Tarayıcı : Unknown
Tanaçan 2009 - 2024

Valid XHTML 1.0 Transitional