Güvenli Alışveriş |   Yardım |   Hakkımızda |   İletişim

Thuya Tanaçan'da!

 25 yılı aşkın süredir İspanya'nın öncü firmalarında olan Thuya Tanaçan Kozmetik bünyesinde!
 Kaş ve kirpik boyaları, kirpik perması, soğuk parafin seti ve wine theraphy spa seti ile Thuya Tanaçan ürünleri sizlere alerji risikini en az miktarda içeren ve Avrupa Standartlarına uygun ürün kullanma şansı sunuyor.

Thuya profesyoneller için hazırlanan tüm ürünlerinde en yüksek güvenlik ve koruma için olağan testlerin dışında laboratuar testleri de yapmaktadır. Bu yüzden de alerji riski en az formülasyona sahip olan ürün ünvanını alarak Avrupa standardında tek ürün olma özelliğini korumaktadır.

Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde uzun yada kısa sert ve aşağıya doğru kirpiklerin kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan bir işlemdir. İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık olarak kalır.
Cildinizin, el ve ayaklarınızın nem ihtiyacını sağlamak, kuruluğu engellemek ve rahatlamanız için üretilen Thuya Soğuk Parafin ve Wine Theraphy Spa Setleri, cildinize ihtiyacı olan yumuşaklığı sağlarken, kendinizi şımartmanıza yardımcı olacak.

 Ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak için Perpa Ticaret Merkezinde olan ofisimize uğrayabilir, 212 221 73 05 numaralı telefondan bize ulaşabilir, www.tanacan.com , facebook  https://www.facebook.com/TanacanKozmetik ve twitter https://twitter.com/tanacankozmetik hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Oje ve Tırnak Bakım Grubu
Kullanmış Olduğunuz Tarayıcı : Unknown
Tanaçan 2009 - 2021

Valid XHTML 1.0 Transitional